Sveiki, mieli vadovai!

Kas esame?
Vadovų lyderystės komunikacijos agentūra.

Ką darome?

Per tiesioginius mokymus analizuojame vadovo poreikius ir galimybes; pritaikome ilgalaikę komunikacijos strategiją šiems poreikiams įgyvendinti.

Vertybės
Tikime, kad vadovas turi ne vadovauti, o suburti žmones ir juos įkvėpti veikti. Visuomenėje, kuri skeptiškai vertina vadovus, puoselėjame humanistines vertybes - pasitikėjimo kultūrą, mentorystę, įgalinimą. Dirbame tik su sąžiningais ir atvirais vadovais, kurie supranta ilgalaikio mokymosi vertę ir komunikaciją vertina kaip strateginę organizacijos veiklą.

Misija
Vadovams kasdien suteikiame naujų komunikacijos įgūdžių, kurie padeda efektyviai komunikuoti darbuotojams jų vertę ir potencialą, juos padrąsina ir įkvepia.

Vizija
Mokymų procese esamus klientus paversti ilgalaikiais partneriais, kuriems padedame augti ir tobulėti visą gyvenimą. Mūsų padedami, klientai per puikią komunikaciją pasiekia išskirtinių veiklos rezultatų.

Nuoširdžiai tikime, kad bendradarbiaudami kartu su jumis galime ne tik padėti jums asmeniškai, bet ir suteikti naujos energijos visai jūsų organizacijai.

Nuoširdžiai,

Martynas ir Rytis